O značce Aixam Mega

Průmyslová společnost vytvořena v roce 1983, AIXAM MEGA je první výrobce automobilů bez oprávnění.

Vedoucí místo, které si společnost vytvořila v Aix-les-Bains (region Savoie) a Chanas (region Isère), si udržuje bez bankrotu od roku 1987. V současnosti tato savojská značka vyrábí 3 000 automobilů ročně a realizuje tak obchodní obrat 9 miliónů eur V roce 1997 otevření evropského trhu bez oprávnění povzbuzuje trh mini-automobilů. AIXAM způsobuje tedy převrat ve světě automobilu řízeného bez oprávnění při volbě masivního investování u nových technologií a nových výrobních nástrojů.

Následně, mezi rokem 1986 a rokem 2007, výrobní kapacita společnosti AIXAM MEGA je násobena 5 a obchodní obrat dosahuje více jak 120 milionů eur.

Dnes, s výrobou okolo 15 000 aut ročně, disponuje síťí z více jak 130 distributorů ve Francii a se 43% podíly na trhu, AIXAM MEGA potvrzuje svoji vedoucí nepopíratelnou pozici na trhu automobilů bez oprávnění.

Souběžně, společnost pokračuje svůj rozvoj na mezinárodní úrovni při rozšiřování evropských a mezinárodních budov: Rakousko, Belgie, Španělsko, Německo, Finsko, Velká Británie, Itálie, Norsko, Nizozemsko, Portugalsko, Švédsko, Švýcarsko, Thajsko, Nová Kaledonie…

Nové náhradní díly Aixam